Hakkımda

1984 yılında Adana’da dünyaya geldim. 2002 yılında Adana Anadolu Lisesi’nden mezun oldum. Aynı yıl başladığım diş hekimliği eğitimimi 2008 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olarak tamamladım. Yine 2008 yılında Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Ağız Diş ve Çene Cerrahisi ihtisasıma başladım.

Cerrahi eğitimim sırasında Çene Cerrahisi’ne ek olarak Kulak Burun Boğaz, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Anesteziyoloji  Anabilim Dalı klinik ve ameliyathanelerinde de çalıştım. Uzmanlık alanımla ilgili çok sayıda hayvan deneyinde bulundum; “implant” “kemik grefti” “kemik iyileşmesi” “çene eklemi hastalıkları” konuları ile ilgili olarak akademik düzeyde çeşitli insan çalışmasına katıldım. 2013 yılında Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı ünvanı ile ihtisasımı tamamladım.

O günden beri Uzman Diş Hekimi olarak Adana’da hizmet vermekteyim. Sürekli katıldığım eğitimler sayesinde Diş Hekimliği ile ilgili yenilikleri takip ediyor, kongre ve seminerlerde edindiğim bilgilerle verdiğim hekimlik hizmetinin kalitesini en üst düzeyde tutmaya gayret ediyorum.

adana diş hekimi